Martin Jiránek - Marketingový průvodce

O mně

Martin Jiránek - marketingový průvodce

Ing. Martin Jiránek

Jsem marketingový průvodce. Podnikatelům a malých firmám pomáhám zaujmout, získat a udržet si více zákazníků, efektivně se propagovat a zlepšit obchodní výsledky. Zároveň jim ukazuji, jak dělat marketing efektivně a měřitelně a díky tomu ho dělat s radostí.

Od roku 2005 se věnuji online i offline marketingu. Od té doby jsem již pomohl více než dvěma stovkám podnikatelů. Některým jsem pomohl kompletně nastavit marketingovou strategii, dalším jsem pomohl vytvořit účinné www stránky a jiným jsem radil v různých oblastech propagace.

Vystudoval jsem informatiku a management na Univerzitě Hradec Králové. Během studia jsem již podnikal. Po vysoké škole jsem absolvoval desítky školení a kurzů zaměřených především na marketing.

Baví mě turistika, náš pes Aki a dobré jídlo (i když na to nevypadám:-).

Věřím tomu, že velký marketing může mít každá malá firma. Základem je otevřenost podnikatele novým myšlenkám a chuť se naučit. Za svou praxi jsem poznal již hodně podnikatelů, kteří si marketing zamilovali, protože ho pochopili. Zjistili, že marketing je dnes daleko důležitější než samotný výrobek nebo služba. Zaměřili se na něj a jejich firma začala růst.

 

10 způsobů
jak myslí vaši zákazníci

a jak vám to pomůže
ke zvýšení prodeje
Stahujte zde
Ebook ke stažení - 10 způsobů jak myslí vaši zákazníci